Glorix O2 Toiletreiniger 04/2019 - 12/2021
Voor meer informatie over de ingrediënten die worden gebruikt in het product en de functie klikt u op de naam van het ingrediënt. Vanwege de beperkte ruimte op de verpakking, vermelden we ook een langere lijst van geuringrediënten. Voor pas gelanceerde producten of producten waarvan de samenstelling veranderd is, is deze gedetailleerde geurinformatie misschien niet onmiddellijk beschikbaar, omdat het tijd kost om elke productpagina bij te werken.
We doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de informatie op deze site up-to-date is. Controleer echter altijd de verpakking van het product voor de meest up-to-date ingrediënten gebruikt.
Alle productnamen die een datum (maand en jaar) bevatten, worden niet meer vervaardigd.
Ingrediënten
Aqua (Oplosmiddel)
Lost middelen of ingrediënten op
Sulfamic Acid (pH-regelaar)
Controleert de balans tussen aciditeit/alkaliteit van producten
Hydrogen Peroxide (Oxidatiemiddel)
In was- en huishoudelijke verzorgingsproducten worden vlekken door oxidatie (bleken) verwijderd.
PEG-2 Hydrogenated Tallow Amine (Oppervlakte-actieve stof)
Een ingrediënt dat vuil en olie reinigt of verwijdert, dat indien gebruikt met water schuim kan worden
Sodium Cumenesulfonate (Hulpoplosmiddel)
Laat een ingrediënt in het product zich beter oplossen
PEG-2 Cocamine (Emulgator)
Helpt twee of meer vloeistoffen die gewoonlijk niet met elkaar combineren een enkele oplossing te vormen; vaak een "emulsie" genoemd
Parfum (Geurstof)
Biedt een kenmerkende, aangename geur
- 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol
Een frisse en heldere citrusgeur. Dit ingrediënt biedt een alternatief voor citrusoliën.
Geur: Citrus
- 2-T-Butylcyclohexyl Acetate
Een kruidige appelgeur. Het wordt gebruikt in fruit- en citrusgeuren vanwege het zachte appel-peer aroma.
- Isobornyl Acetate
Een zeer frisse geur van kamfer en dennen. Het wordt gevonden in aromatische oliën zoals tijm, rozemarijn of eucalyptus.
- Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes
Een geur van sandel- en cederhout.
Geur: Houtachtig
C9-11 Pareth-8 (Emulgator)
Helpt twee of meer vloeistoffen die gewoonlijk niet met elkaar combineren een enkele oplossing te vormen; vaak een "emulsie" genoemd
1-Hydroxyethane-1,1-diphosphonic Acid (Sequestreermiddel)
Voorkomt dat onzuiverheden in het water negatieve effecten heeft op de prestaties, het uiterlijk of de stabiliteit van een product.
Sodium sulfate (Bijproduct van een proces)
Een secundair component/ingrediënt dat wordt aangemaakt wanneer het product wordt gemaakt
CI 42090 (Kleurstof)
Kleurt het product, uw haar of huid
